Butiker på Gotland

Här hittar du information om våra butiker, deras öppettider och kontaktuppgifter

Klicka på länkarna nedan för att se öppettider....


 

Stora Coop Visby
Vi har ett stort sortiment av det mesta du behöver i vardagen.
Med en stor Delikatess- och Cateringgavdelning med kunnig personal hjälper vi dig hitta det lilla extra till vardagen eller festen. Bageri och Apotek finns under samma tak.
Välkommen!

Tel: 010 - 747 31 10
Mejl: markus.wahlgren@coopgotland.se
Stormarknadschef: Markus Wahlgren

 

Coop Öster
Fräsch butik med stort sortiment, manuell Delikatessdisk samt salladsbar. Centralt belägen i Gallerian med nära till allt i Visby Östercentrum.
Välkommen!

Tel: 010 - 747 30 30
Mejl: mats.soderstrom@coopgotland.se
Butikschef: Mats Söderström

 

Coop Konsum Gråbo

Tel: 010 - 747 30 80
Mejl: jonas.lindqvist@coopgotland.se
Butikschef: Jonas Lindqvist

 

Coop Konsum Klintehamn

Tel: 010 - 747 30 50
Mejl: magnus.sjoberg@coopgotland.se
Butikschef: Magnus Sjöberg

 

Coop Konsum Romakloster

Tel: 010 - 747 30 90
Mejl: elin.sandelin@coopgotland.se
Butikschef: Elin Sandelin

 

Coop Konsum Ljugarn

Tel: 010 - 747 31 00
Mejl: carina.aspnor@coopgotland.se
Butikschef: Carina Aspnor

 

Coop Konsum Hemse

Tel: 010 - 747 30 20
Mejl: tina.hallqvist@coopgotland.se
Butikschef: Tina Hallqvist

 

Coop Konsum Lärbro

Tel: 010 - 747 30 60
Mejl: erik.nyrot@coopgotland.se
Butikschef: Erik Nyrot

 

Coop Konsum Slite

Tel: 010 - 747 30 70
Mejl: mattias.andersson@coopgotland.se
Butikschef: Mattias Andersson

För att förbättra och anpassa ditt besök använder vi cookies. Fortsätter du härifrån innebär det att du accepterar att cookies används. Läs mer om cookies