Kontakt

Butikerna

Fakta om varje butik hittar du enklast genom att skriva in önskad ort och välja "butik - sök" i sökfunktionen överst på sidan. I faktarutan här intill finns en länk till en PDF-fil med en översikt över alla våra butiker.

Servicekontoret

Postadress:
Coop Väst
Box 780
451 26 Uddevalla

Besöksadress: Kurödsvägen 9, 451 55 Uddevalla

Servicekontoret
010-747 00 00, info@coopvast.se

Medlemstjänst
0771-17 17 17

Ronnie Wångdahl, vd
010-747 00 01, ronnie.wangdahl@coopvast.se

Ann-Britt Klingzell, ekonomichef
010-747 00 50, ann-britt.klingzell@coopvast.se

Philip Crosby, fastighetschef
010-747 00 02, philip.crosby@coopvast.se

Håkan Eklöf, driftchef Coop
010-747 00 63, hakan.eklof@coopvast.se

Peter Nordman, driftchef Stora Coop                                                                                                              010-747 00 70, peter.nordman@coopvast.se

Fredrik Fast, regionchef  Nord
010-747 00 61, fredrik.fast@coopvast.se

Jesper Friman, regionchef Öst,
010-747 00 04, jesper.friman@coopvast.se

Lena Filhage, regionchef Syd,                                                                                                                               010-747 00 60, lena.filhage@coopvast.se

Olle Pettersson, Komersiell Chef
010-747 00 62, olle.pettersson@coopvast.se

Karl Nygren, personalchef
010-747 00 30, karl.nygren@coopvast.se

Personalavdelningen
010-747 00 33, personal@coopvast.se

För att förbättra och anpassa ditt besök använder vi cookies. Fortsätter du härifrån innebär det att du accepterar att cookies används. Läs mer om cookies