Hoppa över meny

Fri frakt vid större köp.

Din varukorg är tom
Vy över Daisy Beauty 1 st Tidsam

Daisy Beauty

Tidsam. 1 st.

Pris 99 kronor styck, Jämförpris 99 kronor styck

Sveriges ledande skönhetstidning Daisy Beauty innehåller lyxig inspiration, ärliga recensioner, omfattande tester och smarta tips! De vassaste skribenterna, fotograferna, makeupartisterna, stylisterna och illustratörerna bjuder på en kreativ mix av smink, hudvård, frisyrer, naglar, mode, hälsa och välbefinnande. Unna dig en stund med tidningen som handlar om både din yttre och din inre skönhet! Här hittar du finstämda porträtt av Sveriges mest älskade personligheter medan granskande reportage gräver djupare i krämburken.
Dagsaktuell tidning

När vi plockar din order väljer vi den dagsaktuella utgåvan. Notera att det kan innebära en senare utgåva än den som är aktuell vid beställningstillfället.

Sverige

Övrigt

EAN kod: 7388316300001

Övrig information

Vi på Coop gör vårt bästa för att alltid ge Dig rätt produktinformation. Över tid kan det ske mindre förändringar av innehållet. Vi vill därför vänligen påminna Dig om att före användning kontrollera produktinformationen på produktens förpackning. Det här är så klart särskilt viktigt om Du av någon anledning vill undvika vissa ingredienser eller ämnen.

Andra tittade också på

  • Femina (SE)
  • Damernas Värld
  • Duopack 2
  • M magasin
  • Duopack 3
  • Amelia
  • Elle (UK)
  • Vogue (UK)
  • Tatler
  • Costume (Dk)
  • Harpers Bazaar (UK)
  • GQ (Uk)
Daisy Beauty - Tidsam - Coop